Kuruluş Tarihçesi:

2019 yılında, Baydar Trafo Kazanları San. Ve Tic. Ltd. Şti. unvanıyla, Balıkesir II. Organize Sanayi Bölgesi’nde yapmış olduğu 5.000 m² kapalı alanda modern bir tesiste Trafo Kazan ve kompenentlerinin üretimine başlamıştır.

project

Enerji sektöründe faaliyet gösteren yerli ve yabancı Transformatör üreticileri için Transformatör Kazan ve Komponentleri üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız başta Türkiye olmak üzere Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Rusya ve Afrika pazarlarında faaliyet göstermekte olan Transformatör üreticilerine Güç ve Dağıtım Transformatör Kazan ve Kompenentleri üretim ve ihracatı gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz kuruluşundan beri, müşterileri ve tedarikçileri ile karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermektedir. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamakta kaliteli üretim ve zamanında teslimat ilkeleri hizmet anlayışımız olmuştur. Bu nedenle, faaliyet alanındaki tüm yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip edip uygulayarak, teknolojisini artırarak sadece kendini geliştirmekle kalmayıp ülkemizin kalkınmasına da yardımcı olmuştur.

Size özel bir teklif vermemizi istermisiniz?