Dağıtım Trafosu Kazanları

Üretilen dalga duvarlı kazanlar CCR 6112 kalite malzeme kullanılarak, DIN 2768 norm toleranslarında üretimi yapılmaktadır.

project

Dalga Duvar Üretim: Dalga duvar üretimi tam otomatik üretim hattı katlama, kesme, nokta kaynak ve kaynak ünitesine sahiptir.

Ön Montaj: Çizimlere göre oluşturulan malzeme montaj birimine aktarılır.

Montaj: Alt parça, kapaklar, diğer aksesuarlar çizim ve normlara göre montaj birimi tarafından monte edilir.

Kaynak: Kaynak, çağdaş kaynak makineleri tarafından yapılır. Genel olarak MIG / MAG Korumalı Gaz Altı kaynak metodu uygulanmakta olup kaynak operatörleri EN 287-1 standardına göre deneyimli ve sertifikalıdır.

Test: Kazanların tüm kaynak dikişleri 0,2 bar basınç testi ve penetrasyon sızdırmazlık testi ile kaynak kaçak kontrolü yapılmaktadır.

Kumlama: Tüm kazanlar ve bileşenler homojen yüzey elde etmek için TS EN ISO 8501 standartlarına uygun olarak kumlama yapılır.

Galvaniz: Müşteri talebine göre depolara ve parçalarına bağlı olarak DIN EN ISO 1461 standartlarına göre galvaniz ile kaplanabilir.

Boya: Kazanlar ve kompenentleri akıtma boyama yöntemi ile istenen korozyon kategorisine göre DIN EN 12944 standartlarında boya uygulaması yapılır. Boya sonrası Kuru film kalınlığı ölçümü ve yapışma testi gerçekleştirilir.

Size özel bir teklif vermemizi istermisiniz?